Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Haljina koja je zauzela crveni tepih

17-05-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Filmski festival u Cannesu svake godine privlači pozornost cijelog svijeta, što zbog vrhunskih filmskih uradaka i njihovih autora, a što zbog glamuroznih zvijezdi za koje je prostrt crveni tepih obasjan svjetlima reflektora

Upravo je tu crvenu stazu prepunu fotografa iz cijelog svijeta ove godine u potpunosti zauzela Eva Longoria. Zvijezda Kućanica zablistala je u haljini dugog šlepa koju potpisuje Marchesa.

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

>> Eva Longoria: Spektakularni stajling s jednim propustom

Raskošna toaleta nježno ružičaste boje ukrašena kristalima i svjetlucavim perlicama te gustim slojevima tila obgrlila je vitko tijelo lijepe Eve, a uz ovu glamuroznu priču savršeno se uklopila i bijela clutch torbica istog brenda.

>> Sandale iz kojih se ne skida Eva Longoria

Atraktivna Latina je podigla kosu u ležernu,romantičnu frizuru, oči je naglasila crnim smokey eyes lookom, a usne nježnim ružem boje mesa.

 

Pročitaj još
Pročitaj još