Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Milla Jovovich: Dva izdanja glamuroznog dekoltea

05-10-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Glumica Milla Jovovich bila je zadužena za glamur na londonskoj premijeri filma 'Tri mušketira'. U muškom društvu kolega iz kostimiranog filmskog hita blistala je u uskoj haljini Salvatore Ferragamo s dubokim prorezom koja je otkrila dekolte te duge noge glumice ukrajinskog porijekla

U trendu Djevojčica SNAŽNO ZNAČENJE Rođene da vode: 10 ženskih imena koja znače snagu Isabeau Levito kao Audrey Hepburn na ledu Posebna i graciozna Je li ovo bilo najljepše izdanje na ledu ikada? Oživjela je kultnu scenu i eleganciju Audrey Hepburn 10 najljepših montažnih kuća Dobro rješenje Montažne kuće sve su popularnije: Pronašle smo 10 najljepših kuća za život

Milla Jovovich u adaptaciji poznatog romana koji je režirao njezin suprug Paul WS Anderson glumi misterioznu Milady de Winter za crveni je tepih odabrala retro stil, a u crno-srebrnoj haljini Ferragamo i cipelama s potpisom Louboutin podsjetila je na glamuroznu divu iz zlatnog doba Hollywooda.

>> Milla Jovovich s kćerkom kao na modnoj pisti

>> Milla Jovovich osvaja bez imalo truda

Uz Millu glavnu mušku ulogu vojvode od Buckinghama igra Orlando Bloom.

Posebnu Millinu ljepotu odabrao je za naslovnicu i španjolski magazin 'S Moda' za koji je snimila i modni editorijal, a svoj izgled naglasila crvenim ružem, velikim ovosezonskim povratničkim trendom koji odlično pristaje njezinom licu.