Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ana Ivanović: Druga vjenčanica dostojna kraljevne

13-07-2016 Piše Zadovoljna
komentari

Za civilno vjenčanje Ana Ivanović odabrala je jednostavmu vjenčanicu i opuštenu frizuru, dok je za crkveno vjenčanje zablistala u bajkovitoj vjenčanoj haljini dugačkog šlepa

Nakon civilnog vjenčanja, Ana Ivanović i Bastian Schweinsteiger su se u srijedu vjenčali u prekrasnoj venecijanskoj crkvi, Chiesetta della Misericordi.

Nakon jednostavne i elegantne haljine modnog brenda Parker na prvoj vjenčanoj ceremoniji, druga vjenčana haljina svakako je u rangu najraskošnijih koje opravdano nose opis bajkovitih vjenčanica za moderne princeze.

U trendu Vrt RADI ŠTETU TEMELJIMA Oprezno: Znate li koje drvo nikako ne smijete posaditi blizu kuće? Maja Šuput sa sinom Bloomom u šetnji Stradunom - 6 Preslatki stajling Bloom se u baloneru prošetao Stradunom, ali male mokasine s mašnicom ipak su zvijezda kombinacije Severina A dolje - mokasine Severina: Ovo je možda pidžama, ali hlače su toliko dobre da bismo ih nosile i na posao

Koja vam se vjenčanica Ane Ivanović više sviđa?

glasova:


Srcoliko rezani korzet snježno bijelim aplikacijama, a vjenčanici A kroja onaj poseban 'wow' faktor osigurao je dugačak šlep koji posjeća na onaj kakav je imala Catherine Middleton.

 

A photo posted by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Prelijepa mladenka imala je jednostavnu frizuru ukrašenu veom te prirodni i nježni make up, dok je buket bio izrađen od bijelih božura.

Par je prvi ples ponovno zaplesao uz Ninu Badrić koja je za drugu večer odabrala glamuroznu haljinu Jurja Zigmana.
 

 

A photo posted by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on