Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Jennifer Lopez: Gaf čipka koja je otkrila previše

30-05-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Američka pjevačica nalazi se u Maroku na otvaranju 14. po redu međunarodnog glazbenog festivala Mawazine u Rabatu. Za crveni tepih odabrala je naizgled jednostavnu i casual kombinaciju sastavljenu od majice i suknje-hlača, koje se na popularnoj pjevačici preobražava u zavodljivu modnu igru


Jennifer Lopez
zvijezda je 'Međunarodnog glazbenog festivala Mawazine' u Rabatu, pa je fotografi prate u stopu, a posebice kad pozira na crvenom tepihu.

Iako je za svečana događanja u prošlosti često birala 'gole' haljine koje ne dozvoljavaju nošenje klasičnog donjeg rublja, u marokanskom glavnom gradu napravila je modni gaf.

Odabrala je čipkasti topić dugih rukava koji je bio toliko proziran da je ispod njega morala nešto odjenuti. Nažalost, izabrala je grudnjak u boji kože koji je privlačio (neželjenu) pažnju na svakom koraku.

U našoj fotogaleriji pogledajte kako Jennifer Lopez nosi 'gola' izdanja.

U trendu Ulična moda Šibenik dama sa šeširom - 2 Dotjerana i profinjena Dama iz Šibenika zna odabrati pravo ljetno izdanje – i haljina, i štikle, i torbica su top Ulična moda trudnica sa zagrebačke špice u mini slip haljini - 4 Privukla je poglede Ova mini haljina nasmiješene trudnice sa zagrebačke špice idealan je izbor za ljeto Nekim znakovima jesen donosi sreću BLAGO VAM SE Tri horoskopska znaka kojima jesen pred nama donosi neočekivanu sreću