Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Špica: 3 modne petice za 3 ljepotice

30-11-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Za razliku od modnih revija na kojima upoznajemo najnovije trendove iz modnog svijeta, Street style kombinacije iz centra grada nude puno više. Spoj stila, mašte te novih i starih trendova toliko je zanimljiv da se svaka šetnja gradom u samo nekoliko minuta pretvara u savršenu modnu igru

I naš je fotograf sudjelovao u jednoj takvoj igri i to tijekom cijelog mjeseca studenog. Svakog tjedna približili smo vam najzanimljivije stajlinge koje su nam predstavile djevojke i žene iz centra grada.

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

>> Fatalna žena: Zagrebačka ljepotica kao iz holivudskog filma

Iako je teško izdvojiti one najoriginalnije prošarali smo arhivom fotografija i izdvojili tri gracije potpuno različitih stilova koje su svojom ljepotom i originalnošću plijenile najviše pažnje, a čiji stil zaslužuje čistu peticu.