Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Hrvatska dizajnerica u pohodu na New York

13-09-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Naša dizajnerica Katarina Cvitković redstavila je kolekciju na Plitzs New York City Fashion Weeku. Katarina je pred njujoršku publiku stala zanimljivom kolekcijom kojom je opravdala svoj trud, ali i talent

Hrvatska dizajnerica Katarina Cvitković predstavila je kolekciju na Plitzs New York City Fashion Weeku ovog vikenda. Katarina je stala uz bok etabliranim modnim imenima predstavivši svoju kolekciju u jednom od najvećih svjetskih modnih središta.

U trendu Kuhinja iz 1950-ih Teško je povjerovati Internetom kruži video koji je iznenadio mnoge, pogledajte kako je izgledala kuhinja 1949. Lejla Filipović TOP IZDANJE Kako nositi leopard uzorak i izgledati top? Ovako kako to radi Lejla Filipović Žena uživa u zimi Stižu promjene Napokon je došlo vaše vrijeme: Ovim znakovima 2026. će biti godina života

>> Victoria Beckham: Revija kojom je zatvorila usta skepticima

Naša dizajnerica pred njujoršku publiku stala je kolekcijom kojom je. Kako je upravo ona bila pravi izbor potvrđeno je i u New Yorku gdje je također naišla na pozitivne kritike što dokazuje i činjenica da je samo dan nakon showa dobila priliku snimiti ekskluzivni photo shooting sa svojim kreacijama.

>> Prugice u svom najkreativnijem izdanju

'Jako sam umorna ali uzbuđena i presretna,upoznala sam mnoge zanimljive ljude i ovo je iskustvo koje ću pamtiti cijeli život,hvala vam na tome', izjavila je Katarina na press konferenciji.