Parfem Antionio Bandersa ‘Secret’ ističe se kao izrazito zavodljiv, ali i profinjen miris. Njegov orijenalni i začinski miris osvežen kapljicama citrusa daju mu originalan i pikantan karakter

Prve dojmove mirisa osiguravaju metvica i bergamot koji dodaju nestašnu i iznenađujuću voćnu kvalitetu kiselih nota, skrivenih u suptilno bijeli okus grejpa.

Srce ovog tajnovitog mirisa otvara se u originalnu notu likera od jabuke, popraćenog začinjenom svježinom. Obučeni u note kardamona, cimeta i papra, kvalitetno miješane note u pikantnoj kombinaciji.

>> Antonio Banderas kreće u vinski turizam

>> FOTO: Gola tijela koja nas privlače mirisom

Donje note otkrivaju spoj trajnosti i originalnosti. Note pačulija, tonka zrna i vanilije oslobađaju istočnu egzotičnost, dok miris drveća, mošusa i kože luče senzualnost, zalijevajući miris svježinom, inenzivnošću i izrazito sugestivnim karakterom.

Linija proizvoda u hrvatskim trgovinama:
Eau de toilette 50 ml – cijena 125 kuna
Eau de toilette 100 ml – cijena 180 kuna
After shave lotion 100 ml – cijena 100 kuna
 

 

 

Idi na naslovnicu