Zoran Milanović i njegova supruga Sanja Musić Milanović u službenom su posjetu Crnoj Gori. Povodom Svjetskog dana kazališta prva dama posjetila je Crnogorsko narodno pozorište gdje je pratila predstavu "Princeza Ksenija od Crne Gore" u društvu supruge predsjednika Crne Gore Milene Milatović.
Izvedbom drame "Princeza Ksenija od Crne Gore", autorice Radmile Vojvodić, u Crnogorskom narodnom pozorištu obilježen je Svjetski dan kazališta. Supruge predsjednika Hrvatske i Crne Gore pratile su jednu od najizvođenijih predstava u povijesti crnogorskog kazališta koja je premijerno izvedena 1994. godine.
Svjetski dan kazališta obilježava se 27. ožujka s ciljem promicanja kazališne umjetnosti i isticanja njezine važnosti u društvu. Ovaj dan ustanovio je Međunarodni kazališni institut (ITI) 1961. godine.
Za večer provedenu u kazalištu Sanja Musić Milanović odabrala je elegantnu crno-bijelu kombinaciju decentnog stila. Prva dama nosila je hlače širih nogavica te uz njih crnu majicu V izreza koja prianja uz tijelo. Zvijezda kombinacije svakako je strukirani bijeli sako s crnom kragnom i kopčanjem na jedan gumb.
Crne cipele i naušnice s velikim biserom nepogrešivo su upotpunile modno izdanje Sanje Musić Milanović koje je pojam za klasičnu, svevremensku eleganciju.