Ovoga puta, na glamuroznom eventu održanom u Zagrebu, regionalna trap diva Senidah zasjenila je sve prisutne u outfitu koji je čista oda samopouzdanju, stilu i jednoj vrlo konkretnoj poruci: Ja sam ovdje i igram po svojim pravilima.

Senidah Foto: Marko Lukunic/Pixsell

U središtu pažnje bilo je odijelo s pinstripe uzorkom, klasični komad koji je Senidah pretvorila u pravo modno oružje.

Duboki dekolte bez košulje ispod sakoa dodatno je naglasio moć žene koja ne pristaje na kompromise — ni u glazbi, ni u životu, ni u stilu. Široke nogavice dale su cijelom looku dozu opuštene elegancije i savršeno izbalansirale strogi kroj. 

Senidah je spojila dva svijeta u jednom outfitu – gore stari Hollywood, a dolje odmjerena poslovna elegancija. 

Senidah Foto: Marko Lukunic/Pixsell

Retro glam uvojci, crveni ruž, biserna ogrlica i dramatičan crni šešir podsjetili su nas na zlatnu eru Hollywooda, ali s modernim twistom. Senidah sve što nosi – nosi s potpisom autentičnosti.

Takav stajling ne viđamo često – jer treba hrabrosti da se klasika nosi s toliko karaktera. U doba kada su blejzeri postali dnevna uniforma, Senidah nas podsjeća kako moćno odijelo može biti više od trenda. 

Senidah Foto: Marko Lukunic/Pixsell

Nives Celzijus u haljini koja bi dobila zeleno svjetlo i u glamuroznom Cannesu

Top 10 odijela s Met Gale: Dokaz da žene savršeno nose "muške" komade +9 Ovih 15 izdanja sa zagrebačke špice dokaz je da odijela nisu samo za svečane prigode +11