Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Eva i Charlize izabrale slično: Omiljene tenisice u kojima ništa ne žulja

19-03-2020 Piše K.B.
komentari

Sukladno preporukama zdravstvenih organizacija, i holivudske zvijezde smanjile su izlaske iz svojih domova i pojavljivanja u javnosti. Eva Longoria iskoristila je sunčano vrijeme u Los Angelesu za kratku šetnju s obitelji.

 

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Izišli smo malo na svježi zrak i vraćamo se odmah unutra, poručila je Eva Longoria na svom Instagramu uz selfie sa sinom Santiagom.

Prikladno, glumica je za boravak u prirodi odjenula ležernu sportsku kombinaciju sastavljenu od crnih tajica, crnog sportskog pulovera Reebok x Victoria Beckham i crnih tenisica brenda Adidas. Eva nosi vrlo udoban model tenisica stvoren za toplije vrijeme i hodanje.

Slika nije dostupna Charlize Theron: Hrabre "mokre" tajice i tenisice koje i Hrvatice obožavaju nositi

Slika nije dostupna Eva Longoria: Nevidljive štikle koje naročito vole super skinny traperice

Vrlo sličan stajling za odlazak izvan kuće odjenula je i Charlize Theron. Oskarovka je uz crne tajice nosila crne tenisice brenda Nike, običan crni top i crnu jaknu. I Charlize se odlučila za komforne tenisice u kojima ništa ne žulja, vrlo praktične i uvijek u trendu.

Pročitaj još
Pročitaj još