Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Doris Pinčić: Nepogrešiva ljepotica u svakom izdanju

22-09-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Zagrebačku je špicu prvog dana jeseni dočekalo prelijepo sunčano vrijeme, a mnogobrojne fanove 'Larinog izbora' njihovi omiljeni glumci. Među najtraženijima bila je svakako simpatična Doris Pinčić, kao i uvijek odjevena trendi i u skladu s prilikom u kojoj se pojavljuje

Doris Pinčić se na užurbanoj špici u centru grada ispunjenom mirisom kave i pečenog kukuruza pojavila dobro raspoložena i spremna na druženje s fanovima.

U trendu Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Udobne, a šik Ovo su idealne ljetne sandale za more i gradske šetnje – nosi ih i Bojana Gregorić Vejzović Maturanti iz Zadra razrednici za kraj škole kupili automobil Što vi mislite? Iza automobila za profesoricu krije se puno veća priča: Što su maturanti zapravo htjeli poručiti? Street style izdanje Nevenke Ivančec Jakovac sa zagrebačke špice SJAJNO IZDANJE! Dama s pokrićem čiji stil slavi zagrebačka špica opet nas je oduševila

>> Doris Pinčić: Prozirna haljina za zadarsku čaroliju


Kako bi se osjećala nesputanom odabrala je udobnu trendi kombinaciju sačinjenu od košulje s naglašenom šarenom kragnom, hlača u boji karamele te tamno-crvenih gležnjača od brušene kože.

>> Doris Pinčić: Omijeh koji osvaja

Kako bi stajling 'ljupki retro' u potpunosti zaslužio ocjenu odličan televizijska Lara je oči zaštitila stilski usklađenim sunčanim naočalama.

Prvu sezonu 'Larinog izbora' možete gledati i na OYO, VOD servisu Nove TV.