Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Kršni torzo iz Duge Rese: Prizor koji je toplinski val doveo do vrhunca

23-07-2015 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Blago onima koji su ovih dana bili na rijeci Mrežnici u Dugoj Resi! Imali su tamo što vidjeti – livadom uz kupalište šetao se božanstveni momak kršnog torza za čijom su se pojavom okretali čak i muškarci

Od vrućina više ne znamo što bismo, a nakon što smo vidjeli fotografiju ovog kršnog torza koji se kupa na Mrežnici padamo u nesvijest od temperaturnog usijanja.

U trendu Stan TJ16 TOP JE Pogledajte kako je mladi par stan od 45 kvadrata pretvorio u svoj mali, promišljeni svemir Pas se proteže I to ima razlog Jeste li primijetili da se vaš pas protegne kada vas vidi, znate li što to znači? Kardigan je svestrani modni klasik IZ NOVIH KOLEKCIJA 15 predivnih kardigana koje ćemo nositi uz suknje, haljine, traperice i finjak hlače

Zgodni mladić s fotografije odlučio se osvježiti u rijeci kod Duge Rese, a dodatno se rashladio polijevajući se vodom iz boce. Kakav prizor! Ne sumnjamo da je jaki torzo ovog 'macana' poglede kupačica, ali i kupača privlačio poput magneta i mamio osmijehe na lica.

Jer od tako lijepog prizora tko može a da se ne nasmije od miline?