Donna Vekić na dodjeli 32. Nagrade hrvatskog glumišta u zagrebačkom HNK
(Foto: Ronald Gorsic/Cropix)
Donna Vekić: Tako obične, a ženstvene štikle koje vole i večernju haljinu i traperice
Tenisačica Donna Vekić, dobitnica srebrne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu, bila je prezenterica na svečanoj dodjeli 32. Nagrade hrvatskog glumišta održanoj u zagrebačkom HNK. Donna je pozornicu dijelila s glumcem Goranom Grgićem, a njih dvoje nagrade su uručili Zrinki Cvitešić i Goranu Višnjiću za najbolju glavnu žensku i mušku ulogu u drami.
Piše
Zadovoljna.hr
Galerija
+5
Donna Vekić na svečanom događanju izgledala je vrlo elegantno u crnoj haljini dugih rukava koja prati liniju tijela te seže do listova. Haljina s dekolteom u obliku slova V ima nabore te volan u donjem dijelu koji toaleti daje lijepi volumen.
Donna Vekić i Goran Grgić na dodjeli 32. Nagrade hrvatskog glumišta u zagrebačkom HNK Foto: Sanjin Strukic/Pixsell
Klasičnu, finu haljinu koja tenisačici pristaje kao salivena Donna je spojila s minimalističkim štiklama, crnim sandalama s visokom tankom potpeticom i tankim remenčićem koji se kopča oko gležnja.
Donna Vekić na dodjeli 32. Nagrade hrvatskog glumišta u zagrebačkom HNK Foto: Ronald Gorsic/Cropix
Svečano izdanje ljepotica je podigla bijelim naušnicama u obliku djeteline s četiri lista, lančićem i ogrlicom, narukvicama, prstenom te srebrnim ručnim satom.
Donna Vekić i Marin Čilić na dodjeli 32. Nagrade hrvatskog glumišta u zagrebačkom HNK Foto: Ronald Gorsic/Cropix
Zrinka Cvitešić: Suknja s kratkim hlačicama za izdanje koje mami poglede
+6
Sandra Elkasević u blistavoj haljini stvorenoj za pozornice i svjetla reflektora
+5