Galerija +13

Ovoga vikenda na zagrebačku špicu došla je i kreatorica digitalnog sadržaja Ana Vuglač, koja je povela i svoju kćerkicu. Za prilično tmurno vrijeme lijepa mama odabrala je modnu kombinaciju u kojoj pažnju naročito privlače gležnjače.

Kreatorica digitalnog sadržaja Ana Vuglač s kćerkicom je došla na zagrebačku špicu Foto: Josip Moler/Cropix

Ana nosi smeđe gojzerice na vezanje robusnog potplata, model iz Asosa, a spojila ih je s crnim cargo hlačama od kože, koje osim na predjelu bedara efektne džepove imaju i na donjem dijelu nogavica.

Ana Vuglač nosi gojzerice s Asosa Foto: Internetska stranica trgovine

Gornji dio street stylea složila je od kožnate jakne-košulje koju je nosila zakopčanu, a ispod se mogla vidjeti crna majica s višim ovratnikom.

Kombinaciju za dolazak na zagrebačku špicu Ana Vuglač zaokružila je bijelim šeširom širokog oboda i pravokutnom torbicom boje burgundca iz Zare, koju je nosila preko tijela.

Kreatorica digitalnog sadržaja Ana Vuglač u kožnoj kombinaciji i gležnjačama s Asosa Foto: Josip Moler/Cropix

Druga izdanja ulične mode s posljednje zagrebačke špice ove zime pogledajte u fotogaleriji na početku teksta.

Ulična moda iz centra Zagreba Foto: Josip Moler/Cropix

Bolje od balerinki? Dama iz Zagreba u jednako lijepoj, ali udobnijoj proljetnoj obući +2

Tajice brinete iz centra Zagreba koje izdužuju figuru, a tako dobro izgledaju u kombinaciji sa štiklama +5