Pr
Pr (Foto: Bojan Zibar)
Moda & ljepota

Boss Store Arena Centar Zagreb

10-03-2026 Piše OGLAS
komentari

U trgovini BOSS Store - Arena Centar Zagreb, u četvrtak 5. ožujka 2026., povodom prve godišnjice obnovljene i proširene trgovine održano je posebno druženje s poznatim glazbenikom Sergejem Ćetkovićem.

 Uoči svog velikog subotnjeg koncerta u Areni Zagreb, na meet & greet događanju prvi se put predstavio i u ulozi novog ambasadora brenda BOSS - osvojivši prisutne karizmom, samouvjerenošću i bezvremenskom elegancijom.

U trendu Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Svevremenski model Ovaj kupaći kostim svima dobro stoji, a nosi ga i Bojana Gregorić Vejzović Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Breskva Nije dobra za sve Jedete li breskve s korom? Evo tko bi ih uvijek trebao guliti, čak i domaće

Pr Pr Foto: Bojan Zibar/PR

Pr Pr Foto: Bojan Zibar

Pr Pr Foto: Bojan Zibar

Događanju su prisustvovali predstavnici medija te ljubitelji njegove glazbe, koji su rado iskoristili priliku za osobni susret, zajedničko fotografiranje i kratki razgovor s pjevačem. Posebno oduševljenje izazvao je trenutak kad je svojim prepoznatljivim baršunastim glasom otpjevao nekoliko svojih najvećih hitova.

Pr Pr Foto: Bojan Zibar

Pr Pr Foto: Bojan Zibar

U trgovini BOSS Store na prvom katu Arena Centra Zagreb već su dostupne najnovije ženska i muška kolekcija proljeće/ljeto. S čistim linijama, laganim materijalima i promišljenim detaljima, kolekcije donose suvremen i samouvjeren stil koji spaja eleganciju i ležernost, dok smireni prirodni tonovi dodatno naglašavaju njezinu lakoću i profinjenost.

Pr Pr Foto: Bojan Zibar