Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Posao & obitelj

Požurite po knjige snižene i do 80 posto!

17-12-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Veliki božićni sajam knjiga održat će se od nedjelje, 19. do srijede, 22. prosinca u Tvornici kulture svakim danom od 10 do 20 sati. Požurite jer knjiga je najljepši dar!

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Zimska sniženja idealna su prilika za obnovu garderobe IDEALNA PRILIKA 15 haljina sa sniženja koje se isplati dodati u ormar, najjeftinija je šest eura

Sajam organizira Mozaik knjiga, a knjige će se moći nabaviti već od dvije kune, a prigodni sajamski popust je i do 80 posto što svim knjigoljupcima, mamama, tatama i klincima, studentima i penzionerima i ostalim zainteresiranima daje priliku da nabave boižićne poklone bez premca - KNJIGE!

>> Knjige i filmovi su ženama važniji od seksa

Izbor knjiga uključuje knjige za djecu i mlade, publicistiku, popularno znanstvene knjige, krimiće i ljubiće, kako strane tako i domaće knjige o samopomoći te rječnike, vodiće, leksikone i enciklopedije.

Požurite u Tvornicu jer knjiga je najljepši dar!