Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Zdravlje & prehrana

Što se kuha u loncu Eve Longorije?

03-03-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Najseksepilnija očajna kućanica Eva Longoria najavila je skori izlazak svoje prve kuharice. U kuhinji svog restorana Beso u Las Vegasu otkrila je kako obožava kuhati za prijatelje i članove svoje obitelji te da ju je tajnama tog zanata podučila njezina majka

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Svoj novi pothvat Eva je otkrila u razgovoru za časopis Sky Magazine u kojem se pojavljuje na naslovnici.

Njezina prva kuharica izlazi u travnju, a nazvala ju je 'Eva’s Kitchen: Cooking with Love for Family and Friends'.

>> Eva Longoria: Usko vs. kratko

Glumica je otkrila kako je ljubav prema kuhinji naslijedila od majke i teta koje su je tajnama zanata podučile još kao djevojčicu.

'Dolazim iz obitelji u kojoj se puno kuha, no ne slijedim slijepo mamine recepte već sam u kuhinji vrlo kreativna', rekla je glumica koja je priznala kako joj je sastavljanje recepata za kuharicu baš zbog toga bio najveći problem.

Pročitaj još
Pročitaj još