Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Tako obične!: Sandale kojima niti štikle nisu konkurencija

14-04-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Za jednostavnim sandalama ravnih potplata dizajnera Yosija Samre pomamile su mnoge slavne ljepotice. Zbog njihove prilagodljivosti različitim prilikama i stilovima nose ih u svim prigodama - od svečanih do svakodnevnih


Dizajner Yosi Samra već dugo uživa povjerenje slavnih dama koje obožavaju njegove cipele. Pomama za njegovim balerinkama trajala mjesecima, a onda su na red došle i sandale.

U trendu Franka Batelić Kakvo izdanje! Franka Batelić: Jedna od najljepših haljina koju u kompletu sa sakoom opisuje jedino riječ - wow Svjetloplave traperice i cipele s kitten potpeticom nepogrešiv su spoj ELEGANTNA I UDOBNA OPCIJA Ove cipele nosite uz traperice kada želite izgledati uglađeno bez previše truda, pronašli smo 15 modela Ljepotica iz Zagreba u goloj suknji SAMO ZA ODVAŽNE Gola suknja ljepotice iz Zagreba najavljuje veliki proljetni trend

Najviše ih je oduševio jednostavni ravni model pod nazivom 'Cambelle', s remenom preko gležnja i patentnim zatvaračem na peti, koji košta 130 dolara (916 kuna). Sandale dolazi u nekoliko različitih boja i dezena, a slavne dame najčešće odabiru bijelo-kremasti model za ležerne modne kombinacije.

Tako ih glumica Eva Longoria voli obuti kada odlazi kod frizera, a ponijela ih je i u Italiju na odmor. Diane Kruger nosi ih na romantične večere i glazbene festivale, a Emmy Rossum u svakodnevnim prilikama.

 

A photo posted by Yosi Samra (@yosisamra) on