Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Jennifer Lopez: Bijele tenisice koje su podijelile žene na društvenim mrežama

15-06-2020 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Chunky tenisice u modi su već neko vrijeme te ne prestaju izazvati rasprave među ženama. I dok trendseterice obožavaju nositi ovaj predimenzionirani model, druge ga nikad ne bi obule jer vizualno povećavaju stopala.

U trendu Negativno iskustvo iz zagrebačkog salona neugodno iskustvo "Stavila je moj rep u drugu prostoriju": Čule smo neobično iskustvo iz zagrebačkog salona Street style mama iz Šibenika - 2 Izvrsno se sredila Mama iz Šibenika u haljini koja pršti ženstvenošću i mediteranskim šarmom Sakrametni su važne prigode i za mame ZA SVE UKUSE Pronašle smo vam divne opcije: 15 haljina, odijela i kompleta za mame prvopričesnika i krizmanika

Jennifer Lopez ljubiteljica je trenda, a posebno pariškog brenda The Kooples koji je napravio kolekciju tenisica u suradnji s američkom manekenkom Slik Woods.

Slavna pjevačica već neko vrijeme nosi tenisice ovoga brenda. Nedavno je viđena u društvu zaručnika kako razgledava kuću u Malibuu u bijelom modelu koji je dominirao njezinim izdanjem, a koji je sparila s crnim tajicama i crop topom iste boje.

Visoki model bijelih tenisica karakterizira predimenzionirana gumena potplata i kožnati remenčići s natpisima. Model je rasprodan, a prodavao se po cijeni od 245 eura, odnosno oko 1850 kuna.

U brendu napominju da se te tenisice izvrsno kombiniraju uz široke kombinezone i trenirke, ali i haljine s decentnim uzorkom.