Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Komad i pol: Zgodan Osječanin kojeg bi poželjela svaka špica

27-02-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Ulice hrvatskih gradova nisu samo 'pozornica' za modne igre sređenih dama. Naprotiv, da vizuru nekog grada može uljepšati i jači spol najbolje dokazuje ovaj mladić iz Osijeka koji je plijenio pažnju svojim modnim izborom, ali privlačnim izgledom


Osječke street style priče nisu rezervirane samo za dame. U oko iskusnih fotografa nekad znaju 'uletjeti' i atraktivni muškarci poput ovoga Osječanina.

Zgodan muškarac za šetnju gradom odabrao je udobne traperice i košulju od istog materijala te dobro krojen sako-kaputić u tamno plavoj boji, dok su modno 'plavetnilo' razbile popularne gležnjače u oker nijansi.

Posebnu pažnju 'lega' je plijenio trendi frizurom i urednom bradom, koje su u kombinaciji sa sunčanim naočalama definirale modni izričaj hipstera.

U našoj fotogaleriji pogledajte atraktivne muškarce koje uljepšavaju vizuru hrvatskih gradova.

U trendu Street style izdanje Nevenke Ivančec Jakovac sa zagrebačke špice SJAJNO IZDANJE! Dama s pokrićem čiji stil slavi zagrebačka špica opet nas je oduševila Maturanti iz Zadra razrednici za kraj škole kupili automobil Što vi mislite? Iza automobila za profesoricu krije se puno veća priča: Što su maturanti zapravo htjeli poručiti? Dama sa zagrebačke špice u mini haljini i bež cipelama - 4 Produžuje noge Mini haljina i ove cipele savršen su par, prolaznica sa zagrebačke špice nosi ih perfektno