Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Eva Longoria: Istina o mom celulitu!

30-12-2008 Piše I.P.
komentari

Jedna od najseksipilnijih glumica današnjice, Eva Longoria zasjala je na naslovnici magazina Glamour. Seksi kućanica u intervjuu se osvrnula na pomahnitalost tabloida koji prate svaki njen korak, a time i svaki kilogram viška.


U trendu Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Zagrebačko izdanje u viralnoj haljini TOP TOPOVA Kako haljina koja je stalno rasprodana izgleda na špici? Ovoj ljepotici stoji fantastično

'Nimalo mi nije jasna ta opsesija težinom. Nažalost, živim javni život, pa se uzima zdravo za gotovo da su svaka moja bubuljica i celulit od nacionalne važnosti', izjavila je Eva koja smatra kako je cijelo društvo postalo opsjednuto debljinom i savršenim izgledom.

Evu su nedavno Britanci stavili na pijedestal najseksi TV zvijezde svih vremena.A

pokoji kilogram viška nimalo ne smeta ni njenom suprugu, košarkašu Tonyju Parkeru, kojeg Eva priznaje obožava.

'Da zauvijek bin htjela biti ovako zaljubljena, ali to je ostvarivo samo ako voliš dan za danom'.


Seksipilna kućanica demantirala je glasine o trudnoći i tvrdi kako ona i suprug zasada uživaju biti sami. A u ulozi kućanice, one u stvarnom životu doista uživa.

Za sebe kaže kako je tipična kućanica pedesetih, čega se nimalo ne srami, a na pitanje tko je u vezi 'cvijet' a tko 'vrtlar', hrabro odgovara,

'Ja sam definitivno vrtlar, a moj suprug cvijet. Ali postoje trenuci kada Tony preuzme inicijativu i brine se o meni, posebice na emotivnom polju. No moram priznati kako obožavam brinuti se o njemu.'


Unatoč zavodljivom izgledu i brojnim titulama najseksipilnije žene današnjice, Eva je otkrila kako je zapravo tradicionalna ženica koja uživa svom suprugu kuhati ručkove i glačati košulje.