Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Gisele ne nosi vjenčani prsten

06-03-2009 Piše A.K.
komentari

Novopečena supruga Gisele se izgleda još nije navikla na svoju novu ulogu jer je u šoping s mužem izašla bez vjenčanog prstena. osmijeh na njihovim licima ipak je potvrdio kako su stvari u braku u najboljem redu

Jedna od najljepšhih i najbolje plačenih manekenki današnjice uz svoju titulu modela stavila je i onu supruge. Prije samo nekoliko tjedana rekla je 'da' američkom nogometašu Tomu Bradyju nakon tri godine veze.

U trendu Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Zagrebačko izdanje u viralnoj haljini TOP TOPOVA Kako haljina koja je stalno rasprodana izgleda na špici? Ovoj ljepotici stoji fantastično

Nogometaš New England Patriota i brazilska manekenka u vezi su tri godine, a Brady je zaprosio Gisele prije nekoliko mjeseci na romantičnoj večeri. Par nije radio veliku pompu oko vjenčanja, svoju su ljubav okrunili brakom na skromnom vjenčanju kojem su prisustvovali samo članovi obitelji i prijatelji.

Nakon Adriane Lime, udala se i seksi Gisele

Gisle je za taj važan trenutak odjenula haljinu Dolce&Gabbane, a prsten koji joj je Tom tom prilikom stavio na prst ostao je kod kuće, na sigurnom.

Nije poznato zašto ga Gisele ne nosi, no odličnim raspoloženjem oba supružnika su dali do znanja kako u njihovoj vezi cvjetaju ruže.

Gisele je prihvatila i ulogu pomajke njegovom sinu Johnu s kojim često provode vrijeme. Tko zna, možda se lijepa manekenka priprema za skoru ulogu majke.