Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Victorijin anđeo pokazao bradavice

29-01-2009 Piše A.K.
komentari

Da manekenstvo nije uvijek jednostavan posao pokazala je nizozemka Doutzen Kroes koja je svoje bradavice skrivene u prozirni grudnjak pokazala cijelom svijetu. S obzirom da je jedan od anđela Victorie Secret snimala katalog kupaćih kostima mjesta sramu nije bilo

Dvadesetrogodišnja Doutzen je dobila anđeoska krila prošle godine i stala uz bok Adriani Limi, Heidi Klum i Alessandri Ambrosio. Doutzen Kroes paparazzima je pokazala što nosi ispod odjeće te otkrila bradavice u potpuno prozirnom grudnjaku. Nizozemska manekenka koja je zaštitno lice nove kolekcije najseksepilnijeg donjeg rublja na svijetu Victorie Secret odlučila je kako nema što skrivati.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Nebrojeno puta je pokazala svoje grudi na revijama i raznim snimanjima i iako su bile pokrivene skupim grudnjacima koje otkrivaju nešto manje od ovoga kojeg nosi u privatno vrijeme, dala je naslutiti što se krije ispod njih.

Dvadesetrogodišnja Doutzen se Victorijinim anđelima pridružila u kolovozu prošle godine i odmah se našla na plakatima i reklamama u zavodljivom donjem rublju.