Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Katie Holmes ponovno iscrpljena i umorna

29-03-2009 Piše B.G.
komentari

Kada se prije desetak dana pojavilana tokijskoj premijeri filma 'Valkyire', glumica Katie Holmes zablistala je punim sjajem. Ipak, samo tjedan kasnije, Katie je ponovno povratila svoj iscrpljeni i umorni izgled. Izgleda da ni stotine tisuće utrošenih kuna nisu imale dugorajni učinak

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Ulična moda u centru Zagreba - 12 I visoke čizme Trudnica iz Zagreba vrhunski se sredila, nosi najpoželjniju zimsku haljinu, i to kratki model

Premijera filma 'Valkyire' u Tokiju prošla je u znaku Katie Holmes koja je ruku pod ruku s Tomom Cruiseom zablistala u punom sjaju.

Njezina ljepota je, kako se poslije doznalo, bila rezultat brojnih tretmana u tokijskom hotelu, a Katie je za povrat blistavog sjaja potrošila oko 240 tisuća kuna i 48 sati.

To je uključivalo umetanje ekstenzija, izbijeljivanje zubi, razne tretmane... ukratko, Katie je prošla pravi make over.

No, samo koji dan kasnije očito su nestali svi učinci 48. satnog uljepšavanja, pa se Katie na losangeleskom filmskom setu pojavila iscrpljena i umorna.

Ljepota po cijeni od 240 tisuća kuna

Kako je poznato, glumica je već mjesecima iscrpljena zbog provođenja scijentološke dijete za čišćenje organizma,a istovremeno radi na nekoliko projekata.