Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Kelly Brook se skinula za Ralpha Laurena

26-09-2009 Piše A.K.
komentari

Lijepa Kelly Brook snimila je reklmanu kampanju za donje rublje s potpisom Ralpha Laurena. No umjesto grudnjaka i i gačica tijelo joj prekrivaju veliki cvjetovi

U trendu Crna haljina je modni klasik koji nikad ne izlazi iz mode MODNI KLASIK 15 haljina koje stoje baš svima - a jedna košta samo 13 eura Bomboloni - talijanske mini krafne ZA LJUBITELJE DIZANOG TIJESTA Ni krafne ni fritule - isprobajte recept za talijanske bombolone, oduševit će vas Ulična moda Zagreb lakirane čizme do koljena 2026. - 1 Savršeno zimsko izdanje Suknja je mrak, ali čizme plavokose dame sa zagrebačke špice su ono što privlači najviše pažnje

Glumica koja je nekoliko puta proglašena najseksepilnijom ženom na svijetu skinula se za potrebe snimanja i svoje obline prekrila velikim cvjetovima hortenzije.

Ralph Lauren napravio je odličan potez i za reklamnu kampanju odabrao britansku glumicu koja ima najljepše tijelo i najbolje grudi u kategoriji slavnih osoba.

Glasači britanskog časopisa More! podarili su zanosnoj Kelly prvo mjesto i pokazali svoje divljenje prirodnim grudima. Iza sebe je ostavila Megan Fox i Angelinu Jolie.