Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Povratak Kate Moss na modnu pistu

04-09-2008 Piše B.G.
komentari

Slavni supermodel koja je na londonsku reviju stigla kao gledateljica, na opće oduševljenje publike, zgrabila je šešir i štap, te se baš kao nekad, prošetala modnom pistom

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Zagrebačko izdanje u minici i čipkastim hulahopkama TOP-IZDANJE Hulahopke dame iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Nakon punih pet godina Kate Mos vratila se na modne piste i to sasvim slučajno.
Kate se naime pojavila kao gledatelj na modnoj reviji i na kraju iste završila kao model na pisti.
Manekenka je naime zgrabila nečiji visoki cilindar i štap, te je uz oduševljeno vikanje publike, u kojoj je sjedio i njezin dečko Jamie Hince, skočila na pistu i suvereno prošetala.
Spontani potez supermodela, koji na razočarenje mnogih u posljednje vrijeme vrlo rijetko nosi modne revije, oduševio je o organizatore revije House Of Blueeyes koja se održala u Londonu.
Iako im je Kate 'ukrala' show, pa su mediji u reviji pisali uglavnom u kontekstu Kate Moss, njezin neočekivani nastup ocijenjen je kao izvanredan.
Ipak, nije vjerojatno kako će se Miss Moss vratiti na manekenski posao.
U posljednjih pet godina Kate radi ponajviše kao model i to birane kampanje za vrtoglave iznose.
Posljednja u nizu bila je ona za najnoviji i vjerojatno najskuplji Bvlgarijev parfem Jasmin Noir.
Reklamu za taj parfem Kate je snimila na Ibizi noseći na sebi samo skupocjenu dijamantsku ogrlicu kuće Bvlgari, a potpisuju je Mert Alas i Marcus Piggott.