Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Povratak supermodela: Linda Evangelista kao seksi domina

26-09-2008 Piše B.G.
komentari

Jednom je rekla kako se 'ne diže iz kreveta za manje od deset tisuća dolara', a danas u 43. godini ponovno snima editorijale, zaštitno je lice L' Oreala i Prade... Pred objektivom Stevena Kleina Linda Evangelista postala je domina koja gospodari dizajnerima.

Otkako je prihvatila L'Orealovu ponudu i pojavila se u njihovoj televizijskoj reklamnoj kampanji, ta je tvrtka zabilježila 20 posto veću prodaju.

U trendu Sanja Musić Milanović Hit na ulicama Ove gležnjače imaju visoku potpeticu, ali jako su udobne - nosi ih i Sanja Musić Milanović Mnogi roditelji biraju imena sa snažnim značenjem DIVNA SU Ako vjerujete u značenje imena, ovih 20 za djevojčice i dječake nosi posebnu energiju Franka Batelić Kakvo izdanje! Franka Batelić: Jedna od najljepših haljina koju u kompletu sa sakoom opisuje jedino riječ - wow

U međuvremenu se Claudia Schiffer vratila kako bi promovirala Chanel, a Naomi Campbell predvodi posljednju kampanju za Yves Saint Laurent. 

Da, supermodeli se vraćaju i to s razlogom. 

Linda Evangelista snimila je fotografije za magazin 'W' pod nazivom ljubav/mržnja u kojima odjevema kao seksi, ali stilizirana domina gospodari mladim i naravno, prezgodnim manekenkom.

Posao je odrađen odlično, u Lindinom stilu. No, ipak bi bilo zanimljivo vidjeti za koliki se iznos ovoga puta ustala iz kreveta.