Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Borba na špici: Usko protiv kratkog

09-02-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Iako su temperature svega nekoliko stupnjeva oko nule u Zagrebu modnih trendova ne manjka. Špica je presudila i glavnu riječ vode čizme uz koje djevojke iz centra grada kombiniraju komade svih boja i krojeva

I dok tajice svih boja još uvijek ne silaze s trona popularnosti u stopu ih prate vječne uske traperice.

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina

>> Špicerica s najvišim faktorom osobnosti

S druge strane djevojke se niti tijekom zime ne odriču haljinica niti suknji pa uz nezaobilazne najlonke i hukahopke i ovaj komad savršeno pristaje uz najhladnije godišnje doba.

>> Sve same ljepotice: Najljepša špica do sada

Odabrali smo 8 kombinacija koje plijene pažnju i to 4 s naglaskom na usko, te 4 koje zastupaju boje skupine kratko. Tko je bio najuspješniji i koje kombinacije zaslužuju bolje ocjene procijenite sami.