Moda & ljepota
Crveni ruž na usnama? Ne, na štikli!
03-08-2010
Piše
Zadovoljna
Talijanski dizajner Alberto Guardiani glamuroznim filmskim divama iz 50-ih godina prošlog stoljeća dao je sasvim posebnu posvetu. Dizajnirao je crne cipele od brušene kože sa štiklom u obliku crvenog ruža
Crvene potplate rezervirane su samo za Christiana Louboutina, no crvena boja na potpeticama šik je dodatak na koji se ne odlučuju mnogi dizajneri.
Sretan Božić!
Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić
NEMAJU KONKURENCIJE
Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima
Kakav spoj!
Zadarska "Zgodna žena": Izdanje koje podsjeća na scene u kojima sve stane i okreće se za stavom i stilom dive
No, Alberto Guardiani vatrenu je boju iskoristio je na sasvim poseban način.
>> Ruž otkriva jeste li otkačene ili cjepidlake?
>> Ako je kriza neka je s ružem na usnama!
U svojoj posveti glamuroznim filmskim divama dizajnirao je štikle od crne brušene kože čija je potpetica u obliku crvenog ruža za usne.
Sve one fashionistice koje u svom ormariću žele ovakve luckaste cipele za njih će morati izdvojiti 410 američkih dolara.