Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Elisabetta Canalis: Nezgoda s malim prstom

20-02-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Elisabetta Canalis je na Sanremu priredila pravu modnu reviju koja se odvijala usporedno s tjednom mode u New Yorku, no dok su modeli na pistama pokazivali što ćemo nositi ove jeseni, Elisabetta je pokazala zašto su večernje haljine vrhunac mode koji služi u svrhu ženske ljepote

Atelier Versace, Roberto Cavalli i Emilio Pucci svojim su kreacijama uljepšali ovogodišnji Sanremo. U pet dana koliko je trajao festival, uz glazbu najviše pažnje su privlačile prekrasne žene, a među njima se isticala Elisabetta Canalis koja je na pozornici pokazala niz dizajnerskih haljina među kojima je teško izdvojiti najljepšu.

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Zagrebačko izdanje u minici i čipkastim hulahopkama TOP-IZDANJE Hulahopke dame iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

>>Cavallijevo vruće ljeto uz Elisabettu Canalis

U crvenoj haljini Atelier Versace ukrašenoj Swarovski kristalima je blistala na prvoj večeri festivala, Emilio Pucci je samo za nju dizajnirao tri haljine s izrezima koji su dodatno naglasili njezin seksepil na drugoj večeri Sanrema dok ju je Roberto Cavalli odjenuo u ženstvene i nešto zatvorenije haljine.