Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Eva Mendes dekolteom zasjenila kolegice

01-05-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Latino ljepotica Eva Mendes odjevena u elegantnu haljinu boje pudera zasjenila je kolegice na dobrotvornoj gala večeri održanoj u New Yorku

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Eva koja pomno bira kreacije u kojima će se pojaviti u javnosti zbog oblina, pokazala je kako zna što radi.

Elegantna haljina koju potpisuje dizajnerica Alberta Ferretti, a dio je njezine kolekcije za jesen/zimu 2010. savršeno je obukla seksepilnu glumicu.

>> Seksi Eva Mendes u životinjskim pandžama

>> Eva Mendes: 'Bojim se da moje obline izgledaju neukusno'

Ukrasi na pravim mjestima izdužili su Evine obline, a otvoreni dekolte je pokazao ni premalo ni previše, pa je odličnim odabirom Eva bacila sjenu na Kylie Minogue koji su mnogi proglasili kraljicom gala večeri održane u svrhu borbe protiv leukemije - 'Linked Against Leukemia'.