Moda & ljepota
Lejla Filipović: Najodvažniji dekolte do sada
17-10-2013
Piše
Zadovoljna
Iako njezin stilski izričaj najčešće odiže elegancijom i decentnošću, Lejla Filipović itekako zna istaknuti seksepil. Bivša misica česta je gošća modnih događanja, a prva večer Fashion.hr-a bila je savršena prilika da se pokaže u izdanju koje nije moglo proći neprimijećeno
Uska, zelena toaleta iz nove kolekcije dizajnerice Aleksandre Dojčinović istaknula je svaki djelić vitkog tijela lijepe Lejle, a osim manekenske linije u prvom se planu našao i odvažan dekolte ukrašen crnim naramenicama koje su se križale iza vrata.
ODLIČNO IZDANJE
Lejla Filipović u hlačama koje su sve popularnije među ženama, spajaju eleganciju i opuštenost
Haljina je wow
600 sati su šivali haljinu Emme Stone za Oscare, a izgleda kao da je od tekućeg srebra
GLASAJTE U ANKETI
Izdvojili smo 10 imena za djevojčice koja simboliziraju ljepotu i eleganciju. Koje vam se najviše sviđa?
>> Lejla Filipović: Trendi minica na jesenski način
Uz zavodljivi staljing lijepo su se uklopile crne štikle od brušene kože te trendi frizura na stranu obogaćena zavodljivim crvenim ružem na usnama.