Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Michelle Obama: Haljina koja oduzima dah

06-12-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Kobaltno plava haljina koju potpisuje dizajnerica Vera Wang pretvorila je prvu damu Michelle Obamu u apsolutnu pobjednicu primanja održanog u Bijeloj kući i Kennedy centru gdje su dodijeljene odlike glumcima i pjevačima koji su svojim radom zadužili američku umjetnost

Bezvremenska haljina od plavog šifona bez naramenica još je jedan pun pogodak slavne dizajnerice koja obožava kreirati za prvu damu. Haljina je otkrila besprijekorne ruke i lijepa ramena Michelle Obame dok je gornji dio haljine izrađen u stilu slavne Jackie O.

U trendu Rajčice odlični susjedi Rajčica bolje uspijeva ako pored nje posadite ovaj cvijet, plodovi će biti zdraviji i sočniji Zendaya je nedavno oduševila kovrčavom verzijom bixie frizure ŠTO KAŽETE? 10 fotografija koje bi vas mogle motivirati na promjenu, ova frizura je veliki hit Mia Kovačić sasvim otvoreno Mia Kovačić iskreno o prijateljstvima, uspjehu i aferi stoljeća: "Istina je postala kolateralna žrtva, a žene su me najviše iznenadile"

Donji dio haljine sirena kroja savršeno je zaokružio večernju toaletu u kojoj je prva dama bila najveća zvijezda među okupljenim uzvanicima.

>> Sarah Jessica Parker izgubljena u haljini

>> 7 trikova Michelle Obame koje može kopirati svaka žena

Duge naušnice savršeno su se uklopile u elegantan i pomalo ekstravagantan izgled predsjednikove supruge, kako su mnogi modni kritičari opisali prvu damu.

Michelle Obama je svojom pojavom zasjenila Sarah Jessicu Parker koja je za primanje odabrala crnu toaletu Theyksens Theory te Anne Hathaway u uskoj kreaciji Giambattista Vallija.