Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Nepoznati muškarac misici bacio kiselinu u lice

17-06-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Kolumbijskoj ljepotici koja se natjecala na izboru ljepote nepoznati je muškarac bacio kiselinu u lice. Zbog ovog brutalnog napada izbor ljepote je odgođen, a cijela Kolumbija je u šoku

U trendu Ulična moda u centru Zagreba - 15 I ženstvene čizme Prva minica zagrebačke špice: Kombinacija s tankim najlonkama koju je teško ne primijetiti Street style kombinacije sa zagrebačke špice koje bismo kopirali od glave do pete MODNA INSPIRACIJA 15 kombinacija sa zagrebačke špice koje bismo kopirali od glave do pete Znanost ima svoja mjerila ljepote Savršene proporcije Gotovo savršene crte lica: Slavna glumica proglašena najljepšom ženom svijeta po zlatnom rezu

Samo nekoliko dana prije izbora ljepote na kojem se za titulu Miss Norte de Santander Maria natjecala s još sedam djevojaka, 22-godišnju ljepoticu je presreo muškarac na motoru i bacio joj kiselinu u lice.

Incident se dogodio ispred njezine kuće, a prekrasnoj tamnoputoj djevojci su u trenu uništeni svi snovi.

Kolumbijka Maria Fernanda Nunez se prije nekoliko dana vraćala s probe, a samo par metara prije kuće presreo ju je nepoznati muškarac na motoru koji ju je pogodio kiselinom u lice.

Djevojka kojoj je kiselina gotovo u potpunosti uništila lice prevezena je u bolnicu, a liječnici kažu da će joj zauvijek ostati ožiljci.

'Nitko ne zna zašto je nepoznati počinitelj uništio život mladoj djevojci', rekla je organizatorica natjecanja ljepote, Patricia Fernandez.

Brutalni napad je ostavio u šoku cijelu Kolumbiju, a natjecanje ljepote na kojem je Maria trebala sudjelovati je odgođeno.

Pročitaj još
Pročitaj još