Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

VIDEO: Ružičasta mirisna bajka za vječne romantičarke

19-03-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Sve one koje su sa strahopoštovanjem šnjofale Chanel 5 s polica parfumerija, ne uspijevajući se pronaći u najvećem parfemskom klasiku svih vremena, oduševile su se parfemom 'Chance'. Od ove sezone ovaj parfem ima i svoj mirisnu prijateljicu 'Chance tendre'

Prvi Chanelov parfem u okrugloj bočici 'Chance' prigrlile su sve one još uvijek nespremne na vječnu parfemsku klasiku 'Chanel 5', ali privučene bezvremenskom postojanošću mirisa s potpisom dvostrukoga C.

Dok je prvotna verzija postala već prepoznatljiv mirisni trag na koži mnogih djevojaka i romantikom opijenih dama, druga 'eau fraiche' verzija arome je blistavog citrusa.

U trendu Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Zagrebačko izdanje u viralnoj haljini TOP TOPOVA Kako haljina koja je stalno rasprodana izgleda na špici? Ovoj ljepotici stoji fantastično

'Chance Eau Tendre'  je pak meki i ružičasti miris cvjetno-voćne interpretacije Chance EDP izdanja.

U visokim notama raskošno se šire dunja i grejp, dok su srcu srce parfema zamirišali zumbul i jasmin. Bazu čine amber, cedar, bijeli mošus i iris.

Dodir lukusuza za meke i zavodljive usne

Lice reklamne kampanje je Sigrid Agren čija se ljupkost idealno stopila s karakterom mirisa.