Kultura & zabava
Nataša Janjić: Dvostruka zaštita dostojna polarne hladnoće
07-01-2015
Piše
Zadovoljna
VIP Snow Queen Trophy, mušku utrku na 10. jubilarnoj Snježnoj kraljici došla je pogledati i Nataša Janjić, splitska glumica koja zna kako se sačuvati od zagrebačke zime
I dok Nataša Janjić u svečanim prilikama obožava modne igre za odlazak na Sljeme odlučila se za jednu ležernu toplu varijantu.
poput princeze
Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak
Odličan recept!
Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti
Odlične štikle!
Koliko su samo lijepe! Ana Maslać Plenković u štiklama koje imaju sve
Kako bi se osigurala od hladnoće glumica se odlučila, ne samo za toplu podstavljenu jaknu s predimenzioniranom kapuljačom, već je dodatno na glavu stavila i toplu vunenu kapicu.
Styling dostojan polarnih hladnoća 32 godišnjoj splitskoj ljepotici sigurno je osigurao dovoljno topline.
No unatoč zimskom stylingu, njezina eterična put, duboke plave oči te lagani smiješak učinili su da i u zimskoj jakni i trapericama Nataša izgleda nježno i krhko.