Olja Vori voli se igrati modom i ne bježi od drugačijih, eklektičnih odjevnih kombinacija, koje ne bi svatko znao nositi. Tako je za subotnju špicu odabrala stajling u stilu moderne kaubojke.
Nosila je crnu čipkastu haljinu brenda Philosophy Di Lorenzo Serafini, romantičnog dizajna inspiriranog viktorijanskim dobom i kultnim filmom "Plava laguna" iz 1980. godine, kako navode na stranici tog brenda. Haljina na naramenice ima gola ramena i opuštene lagane rukaviće, dok je donji dio asimetričnog kroja te je naprijed kraća i seže do iznad koljena, a odostraga dugačka gotovo do poda.
Glamuroznu haljinu koja bi lako mogla proći i za crveni tepih Olja je kombinirala uz čizme kaubojke danskog brenda Ganni. Crno-bijeli model naziva Marilyn ima debelu petu i izvezene detalje te ukrasni motiv u obliku srčeka na sarama.
Naravno, moderna kaubojka nosi i kaubojski šešir, a Olja je odabrala model bijele boje. Stajling je zaokružila malenom crnom torbicom sa zlatnim detaljima koju je nosila preko ramena te s nekoliko komada zlatnog nakita.
Stvar je u boji: Štikle iz centra Zagreba koje u trenu podignu kombinaciju i proljepšaju noge
Meghan Markle: Najženstvenije cipele koje pobjeđuju sve trendovske modele