Pegla za kosu
Pegla za kosu (Foto: Getty Images)
Moda & ljepota

Prva “pametna” pegla za kosu koja se prilagođava vašoj frizuri

07-09-2018 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Proizvod ghd platinum+ black styler reklamira se kao prva pametna pegla za kosu koja se prilagođava individualnim potrebama.

Proizvođači tvrde da pegla obuhvaća revolucionarnu tehnologiju koja prepoznaje debljinu vlasi, brzinu kojom stilizirate kosu i prilagođava temperaturu vašim potrebama na optimalnih 185 Celzijevih stupnjeva.

Zbog toga se vlasi ne pregrijavaju nepotrebno, što rezultira prirodnijim i svilenkastijim izgledom kose. Povrh svega, preko pramena kose je dovoljno prijeći samo jednom da biste ga izravnali ili oblikovali.

Pegla se zagrijava nakon 20 sekundi od paljenja, a gasi automatski nakon 30 minuta nekorištenja.

Ljudi koji su isprobali novu peglu tvrde da oblik zglobnog dijela osigurava vrlo lako korištenje, a posebno je prilagođena damama s dugom kosom.

Kupiti se može preko internetske stranice Ghd-a po cijeni od 175 britanskih funti, odnosno oko 1450 kuna.

U trendu Djevojčica SNAŽNO ZNAČENJE Rođene da vode: 10 ženskih imena koja znače snagu Julia Roberts ne voli nositi šminku u privatnim trenucima Prirodne i lijepe Bez šminke i s dioptrijskim naočalama ove slavne dame izgledaju baš poput nas Isabeau Levito kao Audrey Hepburn na ledu Posebna i graciozna Je li ovo bilo najljepše izdanje na ledu ikada? Oživjela je kultnu scenu i eleganciju Audrey Hepburn

Ghd (Good Hair Day) je poznati britanski brend proizvoda za stiliziranje kose kojima se koriste brojne svjetske zvijezde, ali i stilisti na modnim pistama.  Ghd pegla za kosu Ghd platinum+black styler pegla za kosu Foto: www.ghdhair.com