Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Anna Paquin: 'Lako je biti gola pred zaručnikom'

08-02-2010 Piše A.K.
komentari

Da biranje namirnica može biti itekako seksi dokazala je glumica Anna Paquin u novom izdanju časopisa Marie Claire. Zvijezda serije 'Okus krvi' koja se ne srami pokazati golo tijelo pred vampirima uskoro bi mogla postati i vampirova nevjesta

U trendu Mirna Mihelčić i Lovro Kondža INSPIRATIVAN POPIS Hit-imena iz serije "Kumovi": Među njima je i jedno koje roditelji obožavaju Par sa špice Usklađeni i simpatični Pravo osvježenje špice bio je ovaj divni par, ne znamo jesu li nam draže njihove kombinacije ili osmijesi Lagani kolač od jagoda Kolač mjeseca Pozdravljamo travanj uz ove recepte: Ovo su najtraženiji kolači mjeseca

Pod holivudskim povećalom je od 11 godine kada je dobila Oscara za ulogu u filmu 'Piano', što ju je stavilo na drugo mjesto na listi najmlađih dobitnica, odmah iza Tatum O'Neil. No, svoj privatni život je 27-godišnja glumica do sada uspješno skrivala od znatiželjnika, sve dok se nije zaljubila u vampira.

Ana nema problema sa snimanjima scena u kojima je potpuno gola jer se skida pred svojim zaručnikom

Partner u seriji 'Okus krvi' 40-godišnji Stephen Moyer osvojio ju je u potpunosti, a planira ju i odvesti pred oltar.

Izgleda kako je kemija koju dijele ispred kamere kao konobarica Sookie i 175 godina star vampir Bill Compton bila toliko jaka da ih je potpuno obuzela i u stvarnom životu.

Glumica tvrdi da je ljubav iznenadila sve, pa i njih dvoje.

'Mislim da nitko od suradnika nije ni pomišljao da bi nas dvoje mogli završiti zajedno, pa čak ni nas dvoje', rekla je Anna za Marie Claire. Tvrdi kako ih najviše povezuje strast za glumom, pa vježbaju tekst i u slobodno vrijeme dok šeću pse.

Scene u kojima je potpuno gola i vodi ljubav s vampirom ipak su joj lakše jer se radi o Stephenu.

'Lakše je biti gola pred zaručnikom', rekla je Anna.

Bez obzira na planove o vjenčanju Anna tvrdi kao ona i Stephen nemaju namjeru širiti obitelj.

'Za sada nemam vremena za ništa, jedva uspijevam vidjeti prijatelje, no doći će vrijeme i za djecu', otkrila je Anna.

Uz nove nastavke serije 'Okus krvi' Anna snima romantičnu komediju 'The Romantics' u kojem se pojavljuje uz Katie Holmes i Josha Duhamela.