Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Četiri anđelice zaposjele naslovnicu

09-01-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Četiri ljepotice koje ponosno nose titulu modela brenda Victoria's Secret ukrasile su naslovnicu izdanja tog magazina za veljaču. Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson, Lily Aldridge i Erin Heatherton

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Magazin GQ već tradicionalno priređuje poslasticu u obliku Victoria’s Secret Collector’s Editiona, izdanja koje pršti seksepilom, donjim rubljem i prekrasnim ženama.

>> Vruća modna fantazija 'Victorije Secret'

Tri plavuše Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson i Erin Heatherton te brineta Lily Aldridge zamijenile su Heidi Klum, Adrianu Limu, Marisu Miller, Karolinu Kurkovu, Alessandru Ambrosio i Mirandu Kerr koje su se do sada smješkale s naslovnica tog magazina.