Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Hayden Panettiere u zagrljaju vuka

11-10-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Na premijeri animiranog filma uz atraktivnu Hayden Panettiere u centru pažnje je bio i vuk. Mekano klupko odlično se snašlo u njezinom naručju, a glumici je mladunče vuka poslužio i kao zgodan modni dodatak

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Severina I kultna torba Severina: Ukrašene traperice uz koje su i obične ravne cipele dovoljne za fenomenalnu kombinaciju Ulična moda u centru Zagreba - 10 Sjajno se sredila! Prva minica zagrebačke špice: Najbolji dokaz da minjak funkcionira i u besprijekorno elegantnom izdanju

Animirani film 'AlphaΩ' o dva vuka koji moraju pronaći zajednički jezik ukoliko žele preživjeti premijerno je prikazan u Londonu.

Glasove životinjskim likovima su posudili Hayden Panettiere i Justin Long, a mlada glumica je na premijeru povela i životinjsko mladunče koje je bljeskove fotoaparata lakše podnijelo u njezinom zafrljaju.

>> Hayden Panettiere: Nakon malih grudi nestali i plavi uvojci

>> Hayden Panettiere: Pod nož zbog dekoltea

Nakon odličnog provoda na Oktoberfestu gdje je u specijalitetima njemačke kuhinje i pivu uživala u društvu dečka, boksača Vladimira Klička, Hayden se vratila poslovnim obavezama.

Odjevena u uske traperice, jednostavnu sivu majicu i visoke potpetice glumica je osvajala osmijehom i modnim dodatkom kojem je uistinu teško odoljeti!

Pročitaj još
Pročitaj još