Kultura & zabava
Julia Roberts osmijeh naplatila 1,2 milijuna eura
30-11-2010
Piše
Zadovoljna
Ženu s najljepšim osmijehom na svijetu, Juliju Roberts s prvog mjesta najplaćenijih glumica istisnule su Sandra Bullock, Reese Witherspoon i Cameron Diaz, no nakon što je jedan osmijeh naplatila milijun dolara vraća se na vrh
neugodno iskustvo
"Stavila je moj rep u drugu prostoriju": Čule smo neobično iskustvo iz zagrebačkog salona
ZA SVE UKUSE
Pronašle smo vam divne opcije: 15 haljina, odijela i kompleta za mame prvopričesnika i krizmanika
Izvrsno se sredila
Mama iz Šibenika u haljini koja pršti ženstvenošću i mediteranskim šarmom
Julia je snimila reklamu inspiriranu ljepotom Botticellijeve Venere koja će buditi stanovnike Italije tijekom božićnih i novogodišnjih blagdana i to najljepšim osmijehom i mirisom kave.
Veliki iznos glumici je ponudio talijanski proizvođač kave Lavazza, a koliko su sigurni u uspjeh njezinog osmijeha govori i podatak da glumica u reklami nije izgovorila niti jednu riječ.
Zgodna žena zaradila je 1,2 milijuna eura i to samo jednim osmijehom. Reklamu je snimila prije dva tjedna tijekom kratkog posjeta Rimu u koji se zaljubila dok je snimala film Jedi, moli voli.