Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Što je zajedničko ovim trima ljepoticama?

23-12-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Blagdansko razdoblje je stvoreno za uživanje u društvu prijatelja, a vrlo ukusnu prigodu za zajednički izlazak iskoristile su Sanja Duggan, dizajnerica Aleksandra Dojčinović i novinarka Red Carpeta Fani Stipković. Tri dame uživale su na predstavljanju Hrvatskog festivala hrane i vina zaklade Mladi kuhar

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Jedna vježba posebno oblikuje bedra Oblikuje i nije zahtjevna Štiti koljena: Najučinkovitija vježba za bedra preporučuje se u svakoj dobi

Što pripremaju mladi kuhari provjerili su mnogi, a svakako najljepši stol u zagrebačkom hotelu Palace bio je onaj za kojim su specijalitete kušale Sanja Duggan, Aleksandra Dojčinović i Fani Stipković.

>> Fani Stipković zasjenila Sanju Duggan

>> Fani i Sanja: Elegancija bez granica

Za tu su prigodu sve tri odabrale malu crnu haljinu, kraljicu ženskog ormara s kojom ne možemo pogriješiti. I dok je Sanja i ostala vjerna vrtoglavim potpeticama, Aleksandra i Fani su vječni komad začinile modernim bajkerskim čizmicama.