Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Tko je najproblematičnija gošća na vjenčanju?

02-07-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Njezino se ime našlo na listi uzvanika za kraljevsko vjenčanje u Monte Carlu iako se šuška kako se princ Albert II. baš s njom ludo zabavljao. Ona je poznata kao crna pantera i manekenka koja iako je nakon 25 godina rada odlučila otići u penziju i posvetiti se majčinstvu još uvijek suvereno vlada modnim pistama

U trendu Ljepotica iz Zagreba u popularnim tenisicama NAJPOPULARNIJI MODEL Ljepotica iz Zagreba u tenisicama koje će za par dana zavladati špicom Godinu će obilježiti traperice koje smo voljeli devedesetih NOSITE LI IH VI? Vraćaju se traperice koje smo nosile 90-ih, izdvojile smo 10 fantastičnih modela Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje

Ovaj vikend naomi je morala donijeti tešku odluku, otići na vjenčanje princa Alberta II. i princeze Charlene ili uživati na ceremoniji u Engleskoj gdje je njezina prijateljica Kate Moss drugi puta rekla 'da'.

>> Prekrasna Charlene Monako podsjetila na Grace Kelly

Izbor je pao na luksuzni Monte Carlo i vjenčanje na koje je stiglo 800 uzvanika. Naomi je na crkvenu ceremoniju vjenčanja stigla u pratnji dečka Vladimira Doronina odjevena u dugu haljinu svijetlo zelene boje s motivima cvjetova te šeširom u boji pudera.

>> Kate Moss: To je vjenčanica koja oduzima dah!

S obzirom da tulum kojim će Kate Moss proslaviti svoje vjenčanje traje tri dana, Naomi još uvijek stigne!

>> Nepogrešiva i neponovljiva Naomi Campbell

>> Naomi bezuspješno skriva ćelavost

>> Naomi rekla dosta nakon 25 godina!