Mango, 169,90 kn (prijašnja cijena 349,90 kn)
Mango, 169,90 kn (prijašnja cijena 349,90 kn) (Foto: Mango)
Moda & ljepota

Snižene 50 posto: Divne štikle iz Manga koje si možemo priuštiti

18-05-2018 Piše K.B.
komentari

U webshopu španjolskog highstreet brenda Mango mogu se pronaći modni komadi po promotivnim cijenama sniženima i više od 50 posto. Zapazili smo među njima divne štikle po vrlo pristupačnoj cijeni koje je lako kombinirati uz traperice, haljine, suknje i druge odjevne komade.

Galerija Štikle iz Manga na sniženju - 1 Štikle iz Manga na sniženju - 4 +1 Mango, 169,90 kn (prijašnja cijena 349,90 kn) Želite li svoju garderobu obnoviti sandalama na visoku potpeticu u boji koja asocira na sunčane i tople dane, onda bi ružičaste štikle iz Manga mogle biti pravi izbor.

Sandale laserski rezanog dizajna, odnosno izrezbarenog dizajna i izrezanih detalja s ukrasnim remenima dolaze s kožnim potplatom i potpeticom visine 10 centimetara.

Želite li garderobu obnoviti sandalama na visoku potpeticu u boji koja asocira na sunčane i tople dane, onda bi ružičaste štikle iz Manga mogle biti pravi izbor. Žarka ružičasta boja pogodna je za raznorazne kombinacije jer je u proljeće i ljeto kombiniranje boja itekako dobrodošlo. Savršeno će izgledati uz traperice, stajlinge za posao, večernje izlaske, a bit će nepogrešiv izbor i za vjenčanja i druge svečane prigode.

Prijašnja cijena sandala bila je 349,90 kuna, dok sada, snižena 51 posto, iznosi 169,90 kuna.

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina