Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Sofia Ecclestone: Najslađa 'musavica' u Cannesu koja je nadmašila i mamu

18-05-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Na Azurnoj obali u tijeku je Canneski filmski festival koji slavi najnovija ostvarenja sedme umjetnosti iz Europe i ostatka svijeta. U novim filmovima došli su uživati i Tamara Ecclestone-Rutland sa svojom obitelji, a najviše pažnje, pak, privukla je njena slatka kći Sofia


Sofia Ecclestone-Rutland
prava je mala šminkerica koja uživa u nošenju haljinica i drugih odjevnih predmeta i dodataka za djevojčice. Dokazala je to i u Cannesu u kojem provodi vrijeme sa svojom mamom Tamarom i tatom Jayom.

Fotografi prate u stopu slatku jednogodišnjakinju koja u bijelim i ružičastim haljinicama, cipelicama i šeširićima plijeni više pažnje nego njena mama u mini casual izdanjima.

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno

Vrijeme provode u šetanjama Azurnom obalom, šopingom, ručkovima u slavnim francuskim restoranima, ali i gledanjem festivalskih noviteta.

U našoj fotogaleriji pogledajte kako se mala Sofia s roditeljima zabavlja u Cannesu.