Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ma vrh! Detalj zgodne Šibenčanke koji obožava i Jennifer Lopez

20-09-2016 Piše Zadovoljna
komentari

Šibenik se posljednjih dana ljeta grije na ugodnih 24 stupnja Celzijevih, a sunčano vrijeme na šibenske ulice izmamilo je i lijepe Šibenčanke. Jedna od njih je i zgodna brineta koja dokazuje da se super može izgledati i u najjednostavnijoj odjevnoj kombinaciji

Street style kombinacija dugokose Šibenčanke ne može biti jednostavnija i baš zbog toga ne može proći neprimijećeno. Gradom je prošla odjevena u tamnoplavu majicu s vodoravnim bijelim prugama i uske crne hlače te platnene plave tenisice.

Prekrasnu smeđu kosu nosila je svezanu u visoko podignuti polurep, frizura koja je bila vrlo popularna 1990-ih. Pojava ove ljepotice dokazuje da za odličan stajling nisu nužno potrebni komadi po posljednjem trendu, već i najjednostavnija odjeća može imati maksimalni efekt.

U trendu Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Svevremenski model Ovaj kupaći kostim svima dobro stoji, a nosi ga i Bojana Gregorić Vejzović Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Breskva Nije dobra za sve Jedete li breskve s korom? Evo tko bi ih uvijek trebao guliti, čak i domaće

Šibenskoj brineti za njen casul stil dajemo čistu peticu! U foto galeriji pogledajte kako Jennifer Lopez, Rihanna i Ariana Grande nose visoki polurep.