Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Detalj na zagrebačkoj špicerici koji je zasjenio njenu "mokru" minicu

25-02-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Sunce se vratilo na zagrebačku subotnju špicu i špicerice su iz ormara izvadile laganiju odjeću. Posebnu pažnju privukla je atraktivna street style brineta u zanimljivoj minici i još zanimljivim najlonkama

Dugokosa zgodnica koja je u društvu prijateljice prošetala središtem Zagreba odjenula je crnu minicu s efektom mokroga sjaja, a zanimljiv detalj na minici je i patentni zatvarač postavljen na sredini.

Atraktivna brineta sa špice 'mokru' minicu nosila je na najlonke s motivom Eiffelovog tornja Minicu je ova mlada dama prekrasne blago valovite kose kombinirala uz crnu majicu i crnu jaknicu, ali najviše pogleda ipak su privukle njene najlonke sa šik detaljem – motivom Eiffelovog tornja.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Eiffelov toranj izvirivao je iznad njenih visokih svijetlo smeđih smeđih čizmi, a našem oku nije promaklo ni da je zvijezda subotnje street style priče imala istu torbicu kao i njena prijateljica.