Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Zagrebačka crnka: Za ovakve se noge itekako treba oznojiti u teretani

24-09-2016 Piše Zadovoljna
komentari

Lijepe žene koje prolaze kroz grad uvijek nas inspiriraju u modnom smislu, ali i da još malo jače 'potegnemo' u teretani. Takvu inspiraciju pronašli smo i u atraktivnoj crnki koja je pokazala fit noge u traper minici

Prije nekoliko dana, dok su temperature zraka u Zagrebu bile još ljetne, centar metropole vrvio je laganijim odjevnim street style kombinacijama.

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Zagrebačko izdanje u minici i čipkastim hulahopkama TOP-IZDANJE Hulahopke iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par Severina I kultna torba Severina: Ukrašene traperice uz koje su i obične ravne cipele dovoljne za fenomenalnu kombinaciju

U mnoštvu istaknula se zgodna crnka koja je baš dobro nosila mladenački stajling kojim su dominirale traper minica i sandale platforme. Suknjicu, koja je kao stvorena za njene čvrste noge izrađenih mišića, kombinirala je uz crnu majicu do struka s ukrasnim detaljem na rubu.

Mladenački stil dodatno je naglašen zelenim satom i jarkim ružem na usnama. A samo jedan pogled na utegnute noge ove crnokose ljepotice koja je prošetala zagrebačkim Cvjetnim trgom dovoljan je da i sami odmah poželimo otrčati u teretanu i prionuti vježbanju!

Kako minice nose i druge zgodne dame iz središta Zagreba, pogledajte u foto galeriji.

Pročitaj još
Pročitaj još