Moda & ljepota
'Totalno drukčije od drugih': 7 Zagrepčanki s wow efektom
18-01-2015
Piše
Zadovoljna
Zagrebački centar grada i ovog je vikenda bio prepun dotjeranih dama. U modnom smislu špicom su dominirale djevojke u sezonskim gležnjačama i čizmicama, skinny trapericama i tajicama od skaja, koje su kombinirale uz trendy kaputiće u bež i crnoj boji. No pažljivi promatrači mogli su vidjeti i nekoliko pripadnica nježnijeg spola koje su se istaknule svojim modnim stilom
One ne podliježu modnim diktatima, već grade svoj prepoznatljivi stil. Ne libe se eksperimentirati s modnim stilovima i ekstravagantnim komadima odjeće i obuće kako bi iskazale svoj karakter.
Ove djevojke sa zagrebačke špice znaju da je dovoljno poigrati se bojama, krojevima, modnim stilom ili tek jednim odjevnim komadom kako bi se istaknule u moru osoba.
U našoj fotogalerije pogledajte špicerice koje su svojim stajlingom odskakale od drugih djevojaka na zagrebačkim ulicama.
Haljina je divotica
Smeđokosa dama na zagrebačku špicu vratila je zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično
Pun ljepote
Dalmatinski zvončić stvara najljepše cvjetne tepihe, doznajte sve o cvijetu bajkovitog šarma
OMILJENA OPCIJA
Pronašli smo 15 fantastičnih kompleta za proljeće i ljeto, u njima svi izgledaju odlično